Logowanie:

Zastępstwa na 2024-04-13 (sobota)

Dzień: 12.04.2024 (pt.)
LekcjaNauczyciel/wakatOddziałPrzedmiotSalaZastępcaUwagi
1, 07:10-07:55Miłoś Agnieszka3CbZajęcia z wychowawcą22-
1, 07:10-07:55Ślezak Arkadiusz1Bp|hipo_1Zajęcia rewalidacyjneUczniowie przychodzą później
2, 08:00-08:45Miłoś Agnieszka3CbHistoria22-
2, 08:00-08:45Ślezak Arkadiusz1Dp|hipo_1Zajęcia rewalidacyjneUczniowie przychodzą później
2, 08:00-08:45Tomala Ewelina2B/l|CHZajęcia rewalidacyjne22aBauerek - Matloch Barbara
2, 08:00-08:45Tomala Ewelina2A/l|gr_2Język niemiecki22a-
3, 09:00-09:45Adamczyk Grażyna3Bb|biof._1Zajęcia rewalidacyjneMięsok Grzegorz
3, 09:00-09:45Durczok Ewa3Bb|uspr-korekc_2Zajęcia rewalidacyjneczytMięsok Grzegorz
3, 09:00-09:45Miłoś Agnieszka2A/lJęzyk polski22-
3, 09:00-09:45Ślezak Arkadiusz2B/2|drukarzGDDD - zajęcia związane z wyborem kierunku kształcenia i zawodu9Kuźnik Sabina
3, 09:00-09:45Tomala Ewelina1C/l|gr_1Wychowanie fizyczne12Polok Wiesław
4, 10:00-10:45Adamczyk Grażyna3ApFunkcjonowanie osobiste i społecznebioOchojska-Paluch Aleksandra
4, 10:00-10:45Durczok Ewa2A/2Wychowanie fizyczne@Gadachik Areg
4, 10:00-10:45Miłoś Agnieszka1C/lMuzyka22Chroszcz Aleksandra
4, 10:00-10:45Ślezak Arkadiusz2B/2|drukarzWychowanie fizyczne9Gadachik Areg
5, 11:00-11:45Brzezinka Jadwiga3Bb|us komp społ_1Zajęcia rewalidacyjne3Pawlak Izabela
5, 11:00-11:45Durczok Ewa2Cb|uspr-korekc_1Zajęcia rewalidacyjne32aBauerek - Matloch Barbara
5, 11:00-11:45Matuła Marek1EbWykonywanie offsetowych form drukowych4Rzymanek Janusz
5, 11:00-11:45Miłoś Agnieszka2A/lMatematyka22Gerlich Maria
5, 11:00-11:45Ślezak Arkadiusz2B/2|drukarzPlanowanie produkcji poligraficznej9Dudek Mikołaj
5, 11:00-11:45Tomala Ewelina1A/l|gr_1Zajęcia rewalidacyjne35Sandecka Oktawia
6, 12:00-12:45Brzezinka Jadwiga2B/lZajęcia rewalidacyjne2Zielenkiewicz Monika
6, 12:00-12:45Brzezinka Jadwiga3Cb|us komp społ_1Zajęcia rewalidacyjneBielińska-Wawoczny Monika
6, 12:00-12:45Durczok Ewa2Ab|uspr-korekc_1Zajęcia rewalidacyjne1aSzweda Joanna
6, 12:00-12:45Matuła Marek1EbWykonywanie offsetowych form drukowych4Okienko dla uczniów
6, 12:00-12:45Miłoś Agnieszka2A/lZajęcia rewalidacyjne22Zielenkiewicz Monika
6, 12:00-12:45Ślezak Arkadiusz1BbWychowanie fizyczneczytPolok Wiesław
6, 12:00-12:45Wakat Wakat2Bp|zkww_1Zajęcia rewalidacyjne5Kowalczyk Adriana
7, 13:00-13:45Brzezinka Jadwiga1B/l|us komp społ_2Zajęcia rewalidacyjne6Bauerek - Matloch Barbara
7, 13:00-13:45Durczok Ewa3A/lZajęcia rewalidacyjne@Deręgowska Wiesława
7, 13:00-13:45Krupa Sonia1CpWychowanie fizyczne33Marciak Tomasz
7, 13:00-13:45Matuła Marek1EbMatematyka4Drazik Alina
7, 13:00-13:45Miłoś Agnieszka4A/l|INDHistoria-
8, 14:00-14:45Brzezinka Jadwiga2Eb|us komp społ_2Historia11aKorga Danuta
8, 14:00-14:45Durczok Ewa4A/l|uspr-korekc_3Zajęcia rewalidacyjne3Korbel Małgorzata
8, 14:00-14:45Krupa Sonia1CpPrzysposobienie do pracy - Rękodzielnictwo33Szulc Stanisława
8, 14:00-14:45Matuła Marek1EbDrukowanie z form offsetowych4-
8, 14:00-14:45Miłoś Agnieszka3CbGDDD - zajęcia związane z wyborem kierunku kształcenia i zawodu23Pomiotło Radosław
9, 15:00-15:45Brzezinka Jadwiga2Bb|us komp społ_1Zajęcia rewalidacyjne35-
10, 16:00-16:45Brzezinka Jadwiga2AbZajęcia rewalidacyjne35-

Zastępstwa dzienniki zajęć innych

Okres: 12.04.2024 (pt.) - 12.04.2024 (pt.)

Dzień: 12.04.2024 (pt.)
GodzinaNauczycielDziennik zajęć innychOpis zajęćSalaZastępcaUwagi
15:00-16:00Krupa SoniaDziennik świetlicyZajęcia świetlicoweśw.Okienko dla uczniów
16:00-17:00Krupa SoniaDziennik świetlicyZajęcia świetlicoweśw.Okienko dla uczniów
17:00-18:00Krupa SoniaDziennik świetlicyZajęcia świetlicoweśw.Uczniowie zwolnieni do domu